Kamila Rajdlová - Česká běžkařka Kamila Rajdlová skončila ve vytrvalostním závodu na mistrovství... Kamila Rajdlová - Česká běžkařka Kamila Rajdlová skončila ve vytrvalostním závodu na mistrovství... Výsledky Ženy 10km volnou technikou 1. Kowalczyková (Pol.) 24:386 2. Kallaová (Švéd.) -224 3.... Výsledky Ženy 10km volnou technikou 1. Kowalczyková (Pol.) 24:38,6, 2. Kallaová (Švéd.) -22,4, 3.... Kamila Rajdlová Běžkyně na lyžích 32 let Klub: Dukla Liberec Startovala šestkrát na mistrovství... Kamila Rajdlová Běžkyně na lyžích, 32 let Klub: Dukla Liberec Startovala šestkrát na mistrovství... Kamila Rajdlová ve finále sprintu dvojic na MS v Liberci. Autor: GetPhoto.cz/Alex Tejk Vítězkou... Kamila Rajdlová ve finále sprintu dvojic na MS v Liberci. Autor: GetPhoto.cz/Alex Tejk Vítězkou... Výsledky Ženy - konečné pořadí po osmé etapě (stíhacím závodu na 9 km volně): 1. Kowalczyková (Pol... Výsledky Ženy - konečné pořadí po osmé etapě (stíhacím závodu na 9 km volně): 1. Kowalczyková (Pol... Zvětšit fotografii Reprezentační trenér David Jiroutek má s partnerkou Kamilou Rajdlovou dceru. V... Zvětšit fotografii Reprezentační trenér David Jiroutek má s partnerkou Kamilou Rajdlovou dceru. V... Falun – Česká reprezentantka Kamila Rajdlová obsadila třinácté místo. Antimonopolní úřad prověří... Falun – Česká reprezentantka Kamila Rajdlová obsadila třinácté místo. Antimonopolní úřad prověří... Závod jsme sledovali v on-line reportáži Závod jsme sledovali v on-line reportáži Praha – Čeští běžkaři porazili v exhibičním závodě na kolečkových lyžích Italy. Jediná v Česku... Praha – Čeští běžkaři porazili v exhibičním závodě na kolečkových lyžích Italy. Jediná v Česku,... výsledky Muži 37 km volnou technikou 1. Teichmann (Něm.) 7:118 2. Cologna (Švýc.) -82 4.... výsledky Muži, 3,7 km volnou technikou 1. Teichmann (Něm.) 7:11,8, 2. Cologna (Švýc.) -8,2, 4.... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... Women Women V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... Justyna Kowalczyková vyhrála na MS v Liberci závod ve skiatlonu. Vpravo je Kristin Störmer Steiraová... Justyna Kowalczyková vyhrála na MS v Liberci závod ve skiatlonu. Vpravo je Kristin Störmer Steiraová... Lyžaři pózují v novém oblečení - Zleva běžci na lyžích Kamila Rajdlová Jiří Magál Iva Janečková... Lyžaři pózují v novém oblečení - Zleva běžci na lyžích Kamila Rajdlová, Jiří Magál, Iva Janečková,... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... V závodu sdruženářů nejlépe rozběhl z armádních sportovců závod na 10 kilomertů s hromadným startem... Tři nejlepší lyžařky z běhu žen na 10 km - Tři nejlepší ženy ze závodu na 10 km klasickou technikou:... Tři nejlepší lyžařky z běhu žen na 10 km - Tři nejlepší ženy ze závodu na 10 km klasickou technikou:... Liberec - Lukáš Bauer skončil na MS ve skiatlonu až pětadvacátý. Snažil se však kvůli divákům.... Liberec - Lukáš Bauer skončil na MS ve skiatlonu až pětadvacátý. Snažil se však kvůli divákům.... Helena Erbenova Ivana Janeckova Eva Nyvltova Kamila Rajdlova Helena Erbenova Ivana Janeckova Eva Nyvltova Kamila Rajdlova