Olympionik Magál zapálil stoh Olympionik Magál zapálil stoh Liberecký běžec na lyžích olympijský medailista z Vancouveru Jiří Magál. Autor: Getphoto Více než... Liberecký běžec na lyžích, olympijský medailista z Vancouveru Jiří Magál. Autor: Getphoto Více než... Máme se nač těšit říká běžec na lyžích Magál. Smogu se nebojí Máme se nač těšit, říká běžec na lyžích Magál. Smogu se nebojí Trenér bronzové štafety: Už věděli co mají dělat Whistler /ROZHOVOR/ - Kouč českých běžců na lyžích... Trenér bronzové štafety: Už věděli, co mají dělat Whistler /ROZHOVOR/ - Kouč českých běžců na lyžích... BĚŽEC A OTEC. Jiří Magál z Dukly Liberec podle svých slov zažívá báječné léto. Autor: Tomáš Nohejl... BĚŽEC A OTEC. Jiří Magál z Dukly Liberec podle svých slov zažívá báječné léto. Autor: Tomáš Nohejl... Dále čtěte: Jak se jede zabijácké finále Tour de Ski Reportér iDNES.cz si vyzkoušel závěrečný... Dále čtěte: Jak se jede zabijácké finále Tour de Ski Reportér iDNES.cz si vyzkoušel závěrečný... Jeho nástupu se bohužel nechytil Martin Koukal který v této disciplíně už v minulosti vybojoval... Jeho nástupu se bohužel nechytil Martin Koukal, který v této disciplíně už v minulosti vybojoval... DVA NEJLEPŠÍ. Vlevo Jiří Magál vpravo Aleš Razým oba závodníci Dukly Liberec. Autor: Graf.cz Již... DVA NEJLEPŠÍ. Vlevo Jiří Magál, vpravo Aleš Razým, oba závodníci Dukly Liberec. Autor: Graf.cz Již... Jiří Magál na Kralickém Sněžníku. Autor: Milan Kabrle Jako vždy za hojné účasti závodníků z našeho... Jiří Magál na Kralickém Sněžníku. Autor: Milan Kabrle Jako vždy za hojné účasti závodníků z našeho... Češi (zleva) Martin Jakš Lukáš Bauer Jiří Magál a Martin Koukal se radují z bronzových medailí ve... Češi (zleva) Martin Jakš, Lukáš Bauer, Jiří Magál a Martin Koukal se radují z bronzových medailí ve... iceman. iceman. Čeští lyžaři skončili ve štafetě na MS jedenáctí. Vyhráli Norové Čeští lyžaři skončili ve štafetě na MS jedenáctí. Vyhráli Norové Běh na Lysou horu 2013. Autor: Michal Broda dnes 15:43 Kraj – Český reprezentant v běhu na lyžích... Běh na Lysou horu 2013. Autor: Michal Broda dnes 15:43 Kraj – Český reprezentant v běhu na lyžích... V úterý navštívil náš okres chrudimský rodák Jiří Magál který na zimní olympiádě ve Vancouveru... V úterý navštívil náš okres chrudimský rodák Jiří Magál, který na zimní olympiádě ve Vancouveru... Liberecký běžec na lyžích olympijský medailista z Vancouveru Jiří Magál. Autor: DENÍK V pátek ve 13... Liberecký běžec na lyžích, olympijský medailista z Vancouveru Jiří Magál. Autor: DENÍK V pátek ve 13... Jiří Magál Jiří Magál Sobotní závod excelentně rozběhl lyžařský reprezentant Jiří Magál který měl stejně jako loni... Sobotní závod excelentně rozběhl lyžařský reprezentant Jiří Magál, který měl stejně jako loni... Další ročník Běhu na Lysou horu se vydařil. Autor: Michal Bílek Také letos se populární akce... Další ročník Běhu na Lysou horu se vydařil. Autor: Michal Bílek Také letos se populární akce... Zvětšit fotografii Lukáš Bauer Martin Koukal (vpravo) - Běžec na lyžích Lukáš Bauer z ČR zvítězil 1... Zvětšit fotografii Lukáš Bauer, Martin Koukal (vpravo) - Běžec na lyžích Lukáš Bauer z ČR zvítězil 1... Eldar Rönning - Norský běžkař Eldar Rönning. foto: Reuters Závod mužů na třicet kilometrů začal... Eldar Rönning - Norský běžkař Eldar Rönning. | foto: Reuters Závod mužů na třicet kilometrů začal... Martin Koukal (vpředu) a Jiří Magál drželi ve skiatlonu český prapor. Autor: getphoto Mizerná sezona... Martin Koukal (vpředu) a Jiří Magál drželi ve skiatlonu český prapor. Autor: getphoto Mizerná sezona... Fotogalerie 5 fotografií Fotogalerie 5 fotografií Jiří Magál na Tour de Ski v Oberhofu. Autor: GetPhoto/Martin Sidorják dnes 10:20 Východní Čechy... Jiří Magál na Tour de Ski v Oberhofu. Autor: GetPhoto/Martin Sidorják dnes 10:20 Východní Čechy,... Jiří Magál Jiří Magál Ondra Horák Ondra Horák Jan Pochobradský Jan Pochobradský PETR PECHEK ovládl nedělní běh Náchod-Dobrošov v sobotním Běhu na Hvězdu skončil druhý. Autor:... PETR PECHEK ovládl nedělní běh Náchod-Dobrošov, v sobotním Běhu na Hvězdu skončil druhý. Autor:...